Domov » Tlač fotografií

Tlač fotografií

Tlačíme pre Vás fotografie plné zážitkov!

V ponuke máme tlač malých, ale aj veľkoformátových fotiek, ktoré tlačíme na kvalitných 12-farebných tlačiarňach CANON. Fotoalbumy sa opäť vracajú do módy ! Tlačené fotky Vám nikto nevymaže, nestratia sa “vo Vesmíre” a sú IN !
Všetky fotografie tlačíme na profesionálny kvalitný fotopapier Rayfilm 255g. Pri realizácii používame najnovšie technológie a najmodernejšie postupy.

Tlačíme na kvalitný fotopapier od Rayfilm gramáže 190-260g. K dispozícii máme skladom lesklé aj polomatné. Je len na Vás aký dojem chcete urobiť, alebo akému typu média dávate prednosť. Ukážte svoje fotografie vo veľkom.

Okrem fotopapierov a plátna zvykneme používať aj iné médiá na špeciálne aplikácie. Napr PVC nálepky, rôzne tenšie textílie, prípadne fotopapiere nižšej gramáže. Záleží skutočne iba na Vašich potrebách. Opýtajte sa a my Vám odporučíme na akom médiu bude vaša fotografia vyzerať najlepšie.

Obraz vytlačený na plátne je skvelým darčekom pre Vašich blízkych. Tlačíme na kvalitné bavlnené médiá na 8-farebnej fototlačiarni pre maximálnu kvalitu ako aj pre výnimočnú farebnú stálosť.